هفت اسفند :: هواخوری

هفت اسفند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آیا شما خبر دارید من امسال تصمیم قاطع گرفتم که خانه تکانی نکنم؟ آیا مطلع هستید تصمیم های قاطع من همیشه شامل قانون مورفی می شوند؟ آری؟

کار ساختمانی پیش آمده و من از آقای جیم پرسیدم: خاک و خل که نمی شود؟ ایشان هم جواب دادند:زیر خاک ! همینقدر رک. پس من تصمیم گرفتم فرش ها را بعد از ده سال بشورم بالاخره و دارم دنبال قالیشویی میگردم. تشک های تخت و راحتی ها هم احتیاج به شستشو دارند.

آه(:

اینطوری است که احتمالا تا شب سال نو بشور و بساب داریم(جیغ)

باز هم بیاییم از کارهای خوبمان برای هم بگوییم. من با خدا قرار گذاشته ام روزی یک کار خوب انجام بدهم اما بی منت. خیلی سخت است.  خیلی. هر روز هم راه میروم.روزی چهل دقیقه راه میروم گاهی بیشتر. نه کم شدم نه زیاد و خلاصه وقتی کم نمی شوی باید بروی شکر کنی که زیاد هم نشدی.  تا آخر دنیا هم من یکی از چهار حرف اصلی ام همین قضیه ی خوردن است.دوتای بعدی اش بچه و درس است و آن یکی؟ شما بگویید. بگردم برای آن یکی یک موضوع ارزشمند پیدا کنم.

بروم لباس بپوشم و آماده شویم با نوزادک.روضه_مهمانی منزل خاله دعوتیم و بعد از مدتها انزوا امروز هوا خوب است و بیرون میزنیم.


نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 10 اسفند 1395 ساعت: 1:08
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123