"بله" :: هواخوری

"بله"

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

1_با عروسکه و نوزادک نشستیم روی راحتی مقابل تی وی.   توی تی وی  عملیات نجات است و گروه نجات پنج مدام با مرکز درتماس است.گروه نجات یک هم توی راه است و میخواهند بفهمند نوع آلودگی شیمیایی چی بوده  که مردم فرت و فرت می میرند. عروسکه با هیجان میگوید: منم توی حموم خوردم زمین .بعد آلوده شدم!

(:

نوزادک هم بلند میگوید: آگگگگگگه

 خانه را مرتب کردم.لباس هایمان راجمع کردم که برویم منزل مامان.دلم نوزادک ها و عروسکه های دیگر هم میخواهد ضمنا.

2_ستاد برگزاری بله برون دختر دایی تشکیل شده و به صورت تلگرامی .تلفنی.حضوری _سر کوچه .منزل مامان بزرگ و منزل عروس _ جلسه تشکیل میدهیم. من و خانم آقدایی احتمالا بعد ازین مراسم یک تشریفات عروسی بزنیم چون دارد میزان اطلاعات و تجربه مان بیشتر می شود. بله بله من پترس بازی درآوردم و با کمال میل خیلی از جزییات راقبول کردم.  دسرها و کیک مرغ و ماست و لبو و ماست و بادمجان و ماست و خیار.قسمت مردانه هم توی منزل ماست (:  

و

بردن عروس به آرایشگاه(:

3_توی مود انرژی زیادم .تند وتند میخوانم یادداشت برمیدارم و ایده پردازی میکنم.پیاده روزی میکنم و به پوستم میرسم..مدیونید اگر فکر کنید بابت شستن و چلاندن یک آدم زبان دراز مغز نخودی اینقدر خوشحالم.

4_تیرامیسوی کاراملی.کرم شکلات.بروکن گلسز _من خارجی ام _


نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : سه شنبه 24 اسفند 1395 ساعت: 22:12
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123