زندگی !سعی خودت را بکن که مهربان باشی با همه! :: هواخوری

زندگی !سعی خودت را بکن که مهربان باشی با همه!

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

1_وبلاگ نویسی آرامم میکند. آیا طفلی من؟

2_چند زن  متاهل بچه دار را میشناسید که دوست داشته باشند برای مدتی بچه ی مامانشان بشوند به طور کل و زن نباشند و عروس نباشند. من فکر میکنم این می تواند رویای بخشی از زنها باشد. روح الله با این رویای من کنار می آید و مشکلی ندارد با خیالبافی هایم.  یک رویای دیگر هم دارم.آن رویا را اگر بخواهم توضیح بدهم روزها طول میکشد منتها رویای قشنگی است.بیس و پرایمر کار هم داشتن دو عدد بچه ی دیگر است. مثلا داشتن یک دهکده برای خودمان.

3_فارس دیشب برای اولین بار به صدای بلند خندید.ده دقیقه با هم سرگرم بودیم تا اینکه  از اطاق فرمان  اشاره شد که بچه دل درد گرفت. نخندانش. بچه را میخواهم قورت بدهم بس که خوشمزه است.

4_دیشب حساب کردم که اگر از سهمیه ی جانبازی بابا استفاده کرده بودم الان دیروقتی بود که دکترایم را گرفته بودم و جذب هم شده بودم. برای اولین با پشیمان شدم از اعتقادم.البته پشیمانی عمیقی نبود.با تلاش بیشتری به هر چه میخواستم رسید و امیدوارم برسم بعد ازین. بابا سلامتی اش را به نیت دیگری تاخت زده بود با خدا.


نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 24 اسفند 1395 ساعت: 22:12
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123